Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2021, 11:22   #24
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kaladin stanął jak wryty przy książkach. Barovia. Jedyna nazwa, którą mu przekazano. Poświęcił chwilę na przejrzenie kilku tytułów i znalezienie jakiejś wzmianki o Barovii. Przeglądał też ilustracje. Zbroje stylizowane na wilk. Walki z nietoperzami. Wszystko to zdawało się być bliskie kulturze tego miejsca.

Gdy tylko znalazł coś, co uznał za interesujące to bez zagłębiania się w szczegóły schował to do swojego plecaka.

Potem szybko dołączył do reszty.

- Wydaje się zdecydowanie zbyt cicho i zbyt spokojnie jak na dom nawiedzony przez potwora. Ruszamy na piętro.

Również tym razem Kaladin szedł za paladynem. Tam gdzie mogli stać ramię przy ramieniu starał się stawać w szyku.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline