Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2021, 09:47   #648
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tura 17
Bal u Królowej Londynu - przybycie

Zaczynamy bardzo mocno socjalną część gry. Chciałbym uniknąć gdoca, choć czuję, że to nie będzie możliwe.

Na początek krótka scena z ochroną. Zanim polecimy dalej potrzebuję informacji co robicie?

Jakie informacje przekazujecie w sprawie prezentu dla Królowej?
Czy macie broń i czy zostawiacie ja w kasetkach?
Czy zabraliście telefony i czy zostawiacie je w kasetkach?

Utamkeeus musi jeszcze dać znać, czy dołącza do grupy i faktycznie ruszy na bal, czy będzie szukał czegoś innego.

Za ochroniarzami są spore drzwi do windy. Takiej, gdzie od biedy dałoby się wprowadzić ze trzydzieści osób. Poza tym i kanciapą za weneckim lustrem ten korytarz jest ślepym zaukiem.

Za ochroniarzami stoi coś, co wygląda jak rama drzwi. Tak o sobie stoi obok trzeciego ochroniarza. Yusuf może mieć niejasne przeświadczenie, że to jakaś forma zaklęcia sprawdzającego. Bo nie specjalnie kojarzycie wykrywacze metalu, prawda?

W tej kolejce nie oczekuję, że wszyscy napiszą posta. To element przejściowy przed wjazdem na górę. Wystarczy mi odpowiedź jednej osoby i pojedziemy windą na imprezę.

Dlatego proszę o odpowiedź do piątku 10:00. Tak, żebym mógł Wam już sam bal opisać przed weekendem.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline