Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2021, 14:45   #28
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kaladin poczuł jak trafienie osuwa się po jego tarczy. Natychmiast zadziałały instynkty. Czuł, że ma do czynienia z jakąś formą magii, ale nie miał pojęcia z jaką.

Zaczął oceniać przestrzeń wokół. Potrzebował trzymać dystans, ale też musiał wiedzieć gdzie dokładnie są pozostali. Gdy w powietrzu z hukiem roznosiły się dźwięki trafienia w ciężką zbroję on sięgnął po skrywaną dotąd moc. Jego oczy zapłonęły niebieskim światłem.

- Shakham - bardziej syknął przez zęby niż wyartykułował. Potem wyprowadził szybki cios. Wróg jednak go uniknął.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline