Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2021, 14:57   #263
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, świadomi tego, że wyznaczony Wam termin kolejki minął dawno temu, a jedynie dwoje graczy nań zareagowało, postanowiłem dzisiaj rano napisać update fabuły uwzględniając ewentualne konsekwenje niewykonanych rzutów 2k100, o które Was poprosiłem. Niemniej jednak – ani chybi tknięta przeczuciem zesłanym przez samego Boga-Imperatora – Aiko spytała mnie rano o dodatkowe dwa dni na stworzenie fabularki dla Bel. Tym samym odraczam termin egzekucji przesuwając go na piątek 19/03/21.

Sam pomogę dzisiaj w pisaniu Ani i może rzucę na zachętę jakiegoś filera (dziś lub jutro). Piątkowy termin jest nieprzekraczalny, akcja sesji pójdzie do przodu bez oglądania się na dalszych spóźnialskich (w zamian będę miał dla nich ekscytujące niespodzianki).
 
Ketharian jest offline