Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2007, 16:38   #35
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
SÅ‚owa demona

Xaphion odszedł od więźnia i oparł się o ścianę. Nie wiedząc dlaczego nagle zaczął się pocić. Zamknął oczy i ujrzał wizję. Śmierć więźnia, w męczarniach. Jego krew złożona w ofierze demonowi. Szybko oprzytomniał i tylko głos w jego głowie potwierdzał, że to nie była tylko głupia wizja.
Potrzebuje krwi. Daj mi krew.
Mag zaczÄ…Å‚ ciężko oddychać. „Widać to nie byÅ‚ sen”. PomyÅ›laÅ‚ po czym z gotowym już planem podszedÅ‚ do więźnia. OkazaÅ‚o siÄ™, że wizja trwaÅ‚a dÅ‚użej niż myÅ›laÅ‚. ZauważyÅ‚ wychodzÄ…cego chyÅ‚kiem żoÅ‚nierza, oraz usÅ‚yszaÅ‚ ostatniÄ… odpowiedź kapitana.
„ Co tu siÄ™ do licha dziaÅ‚o?”PodszedÅ‚ do więźnia na odlegÅ‚ość rÄ™ki po czym spojrzaÅ‚ mu gÅ‚Ä™boko w oczy.
- Powiedziałeś, że nie jesteś jedynym. Kto jest twoim wspólnikiem oraz kto cię przysłał na przeszpiegi. Powiedz teraz, albo poznasz co to ból. Przede mną nie ukryjesz prawdy, więc nie pogrążaj się bardziej.Xaphion miał nadzieje, że więzień nie wiedział za dużo na temat magii. Zaklęcia zmuszające do mówienia prawdy, to niezwykle trudna do opanowania sztuka, której czarodziej oczywiście nie znał, ale strach jest najlepszym sprzymierzeńcem. Przysłuchał się słowom wypowiedzianym przez towarzyszy po czym uśmiechnął się pod nosem.
„ GÅ‚upcy. Jeżeli Krunng’Har porozumiewaÅ‚ siÄ™ z nami telepatycznie mógÅ‚ także znać nasze myÅ›li. Niebezpiecznie jest sprzeciwiać siÄ™ jego sÅ‚owom. Nie obchodzi mnie co siÄ™ stanie z tÄ… krainÄ…, jeżeli tylko otrzymam potrzebnÄ… mi wiedzÄ™”
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline