Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2021, 20:50   #3
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
Spoko, ufam, że powściągliwy elf rozważnie ocenia sytuację. Sam bym pomyślał dwa razy zanim był się ustosunkował do sytuacji.

Jaśmin, co do wagi, zmień, lub nie, jak chcesz. W rekrutacji napisałem, żeby nie losować tylko sobie wybrać, i że nie będzie to miało wpływu na statystyki, i tego się będziemy trzymać.
Co do łuku, to jak chcesz, nie będę stawał okoniem i kruszył o to konopi, znaczy kopi. Choć dla mnie to zbytek.

Nawiązując do broni to mają normalną wagę, a nie taką jaką wymyślił autor, więc miecz waży dwa funty, a nie 10. Zębate szable to kuriozum. Tarsary są mieczami i pod tą biegłość wpadają, a każdy półtalerz jest bronią magiczną, żeby rozwiązać problem powracanie jak bumerang. Zbroje maja nieco mniejszą wagę i żadna nie ma ograniczeń 1/4

Obiecałem na początek tempo jednego posta na tydzień, więc zanim popchnę na przód fabułę, mimo innych fabularnych deklaracji, będę się starał czekać. Oczywiście aktywność w wątku będzie premiowana inicjatywą w scenach i dodatkowym doświadczeniem.

Różne grupy broni na odpowiednich specjalizacjach będą dostawały dodatkowe umiejętności. Na przykład wyszkolenie na Specjalizację w mieczach, szablach i rapierach daje umiejętność fechtunek. działa podobnie jak parowanie bronią, ale nie kosztuje ataku, a tylko zabiera szybkość. Bronie strzeleckie zapewniają na specjaliście przycelowanie 10 + 10/3p. ale tylko w tej grupie broni.

Dobra dość tej techniki. Muszę sprawdzić co napisali fanatycy w wątku.

 
Nanatar jest offline