Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2021, 03:16   #11
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Rafa zgrabnie przejął pęto kiełbasy, odgryzł uprzejmie kawałek i podał dalej.
- Gorzałką byś poczęstował - zasugerował Sotto życzliwie i oto bukłaczek znalazł się na stole. Istne czary.
- Rafael Sotto - przedstawił się - z zawodu iluzjonista, który sprawia, że ludzie znikają.
- Podsumowując, macie dla nas robotę w jakiejś zabitej deskami wiosce gdzie mamy leczyć pryszczycę wśród zarodowego bydła, tak? A nie przyszło wam do głów, że do tego trzeba uzdrowiciela, a najlepiej weterynarza?
Perorę Rafy przerwał gnoll.
- Jam sem Bhurrek, zez Wynszymordów od lasa na górach! Posłany od Rhekksa wew misnej Wielgnego Wyja. Tuka na Wyja nauczywa. Kade towe lizanio, cto un śmierdel obiecnował? Mnogo lizania?
- Bhurrek pyta czy może nas polizać - przetłumaczył Sotto.
- Co do mnie, robota jest robotą. Jeśli zapłacicie, pojadę i będę leczył jałówki. Ale jeszcze raz wam powtarzam. To nie jest moja i Ślepaka specjalność.
- Chyba, że to wszystko podpucha. A to by było nieładnie, panowie pracodawcy.
- Co powiecie?
 
__________________
Myśląc nigdy nie doszedłem do żadnych wniosków.
Ale to nie powód by nie myśleć.
Zdrajca, obciąć mu jajca! Tchórz, wsadzić mu nóż! Kiep, pałą przez łeb!
Hejt? Kijem przez grzbiet.
Jaśmin jest teraz online