Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2021, 23:02   #42
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Post

Cytat:
Napisał Lua Nova Zobacz post
Post wrzucony, przepraszam, że tak późno, ale miałam problem z netem dziś.
Nie ma problemu, wrzuciłaś go sporo przed terminem, wszystko git.

Natomiast ja dorzucam kolejny swój. Termin: niedziela, godz. 23:30. Grzejemy jak burza, bo musimy. Możliwe, że z powodu spraw w realu będę musiał nieco skrócić sesję - na pewno nie będziemy klepać zaawansowanych mechanik z Tome'ów.

Wygląda na to, że zbliżamy się do momentu konfrontacji z Myśliwym. Jak już do niej dojdzie, to przerobimy ją jako starcie na pełnej mechanice bojowej, w GDocu. Będziecie tam wrzucać suche deklaracje w stylu "to ja go tnę, WW 34/40, klata, penetracja 5, razem 12 dmg po redukcji". Ja Wam niedługo prześlę poglądowe archiwa z wcześniejszych warsztatów, żebyście wiedzieli, jak to działa. Deklaracje będziemy wrzucać codziennie (wszak to 1 zdanie + rzuty), żeby to nam nie ugrzęzło. Na końcu któryś z MG lub wyznaczony gracz podsumuje starcie za pomocą posta opisowego.

EDIT: znalazłem chwilę czasu, to pofrunął wpis. Termin: czwartek 1 kwietnia, godzina 23:30. Tak, żeby wyrobić się przed świętami. Jednocześnie zapraszam wszystkich do warsztatowego GDoca, bo zaczynamy mechanostarcie. Liczę na to, że wszyscy zapoznali się z materiałami, które wysyłałem Wam na GMaila - i liczę też, że codziennie zerkniecie na tegoż GDoca celem zrobienia deklaracji i rzutów.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 28-03-2021 o 16:17. Powód: Nowa kolejka.
Micas jest offline