Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2021, 14:42   #32
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kaladin zaklął pod nosem. Zbroja padła. Czar spłynął z jego włóczni. Z jednej strony był zły na siebie, że nie trafił. Z drugiej pocieszył go fakt, że towarzysze nie byli jakimiś słabeuszami. Nawet Puck go zaskoczył.

Archeolog patrzył jak wraz ze zmianą poziomów budynku zmieniło się to wszystko. Czysta zastawa w jadalni kontrastowała ze sparciałą kołdrą czy dywanami.

- Panowie, jesteśmy w pułapce. Najpewniej budynek jest nawiedzony. Albo mamy do czynienia z jakimś żartem szalonego maga. Chodźmy sprawdzić to drapanie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline