Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2021, 13:49   #414
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ten gambit kosztował mnie sporo nerwów, bo przeciwnik ma przewagę liczebną, mamy słabą broń, Rita nie umie walczyć wręcz i James jest ciężko ranny...
- No zdarza się i tak na tych sesjach. Pomysł ciekawy no ale sama rzucałaś i widziałaś co wyszło.




Cytat:
Mogę rozwinąć um. pistolet za PD?
- Tak. To by było Br.Krótka 1>2 za 60 PD. Rozwijasz?



Cytat:
Będzie jakiś bonus za strzał z takiej bliskiej odległości?
- Nie. Mody za odległość są 0-rowe albo ujemne za rosnącą odległość. Nie ma modów dodatnich.



Cytat:
W udo? To skopa w to udo. James ma nieco lepszą bijatykę, może go zetnie. Taki porządny kopniak, aby ścięło gościa z nóg. Nieczysto, ale to Detroitczyk
Jak rozumiem szamotanina wygląda tak, że James próbuje zrobić jakiś sztych, a przeciwnik zasłania się PMem? To można z łokcia w łeb jeszcze przysunąć, bo pewnie automat ma na wysokości klatki/brzucha.
- Po prostu jest zawarcie. Przeciwnik ma w łapach pm to używa pm. I ilość sukcesów decyduje kto kogo trafił.

- A James może użyć Bijatyki no ale za Bijatykę to się zdaje Siniaki a nie Rany.


Cytat:
Jeśli uda się obezwładnić przeciwnika, to James od razu leje tego, co atakuje Ritę.
- Ok.




Cytat:
P.S - jeśli można, to z chęcią walkę wręcz bym sobie rozwinął
- No można Br.Białą z 1>2. Za 60 PD. Rozwijasz?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline