Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2021, 15:19   #1417
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Dzięki Brilchan! Dobrze mieć swojego człowieka od muzyki na LI, będę wiedział kogo męczyć w przyszłości. Teraz widzę, że strasznie ciężko znaleźć coś co odpowiada moim wyobrażeniom, istnieje duże prawdopodobieństwo, że taki utwór jeszcze nie powstał i pewnie nigdy nie powstanie. Ogólnie bardziej od tekstu z satanitycznym przekazem, zależy mi na rytmie, połączeniu dwóch styli. Nie tyle rapowany metal, co hip hop z elementami ostrego, drapieżnego brzmienia. Drake „Trust Issues” z tej składanki mi się najbardziej podoba, ma fajny podkład, ale to pościelówka, zupełnie nie w stylu planowanej imprezy.

Tak w ogóle nie jest powiedziane, że spotkanie na polanie się w ogóle odbędzie, bo ostatni fragment z doca ekipy Słowian zwiastuje jakieś kłopoty. Mam tylko nadzieję, że to potwory nas wytropiły a nie Dąb-Słonicka.

Dzięki wszystkim za propozycję, niektóre kawałki są naprawdę świetne. Tobie w szczególności dziękuję Bril, nie psuj już sobie algorytmów, wracaj do normalności Nagrodę i tak dostaniesz, tylko jeszcze nie wiem jaką, daj mi czas na zastanowienie się

BTW: A co sądzisz o tym? Instrumentalna wersja mojego ulubionego kawałka Mansona, z lekkim bitem, chyba w rytmie 90 bpm.
https://www.youtube.com/watch?v=mLUmIo7Y0Mc
 
Arthur Fleck jest offline