Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2021, 17:38   #1420
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nope, już mi starczy szukania po prostu zanim mi kumpel odpowiedział minęło trochę czasu a nie chciałem żeby jego pomoc poszła na marne zresztą bardzo się ucieszył i będzie się chwalić na FB że pomógł

Mam kilka pomysłów na poważne tematy do dyskusji bo trochę sobie rozmyślałem po pierwsze mam wrażenie że zaskoczyliśmy MG krwiożerczością naszych postaci chyba się nie spodziewał ani tego ataku na Sebastiana ani ataku na pogańskie wiedźmy a potem naszego pyskowania czy ogólnie wyjazdu w karetce. Chyba miał być bardziej slow burn gdzie wszyscy jedziemy do Słowian i próbujemy dogadywać się z frakcjami.

Ogólnie bardzo mi się podobają ironiczne zakończenia dla postaci aktywnych BG tak naprawdę każdy dostał to co chciał ale z ironicznym twistem albo przekłamaniem swoich intencji:

- Adam chciał zostać w Arkadii, uratować Feliksa, zjednoczyć go z siostrą, stać się kimś innym i zapomnieć o swoim cierpieniu. Uzyskał wszystko czego chciał teraz jest w takiej a gonni że nie ma czasu myśleć o traumie molestowania na zasadzie boli cię ząb to złam palca zapomnij o zębie :P

- Olga chciała być świętą która poświęci się w walce ze złem i będzie bronić innych. Poniekąd jej się udało ale straciła okazje żeby zabić więcej satanistów.

- Wiesław który nie wierzył że duch jest jego ojcem chciał ocalić Adriana ale tak naprawdę to miał dość życia i chciał sprowadzić na świat zagrożenie które zbuduje charaktery ludzkości ukażę ją i wyłoni herosów.

Ogólnie bardzo mi się to podoba widać też że nasz MG jest świetny w improwizacji.

Generalnie to spróbuje poszukać KP Adama bo chciałbym nim kiedyś zagrać w innej sesji gdzie byłby mniej kanibalistyczny i nieco bardziej rozsądny :P
 
Brilchan jest offline