Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2021, 17:31   #29
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Wszedł odpis. Więc tak:
  • Wszyscy możecie jakoś skomentować sytuację z rybami w Taalagadzie, jeśli kogoś ta informacja w ogóle zainteresowała.
  • Dieter, Melissa i Robert mogli zadawać pytania elfce, mogli też się powstrzymać. Jeśli zadajecie nimi pytania, to musicie mi je napisać, bym mogła wam dać odpowiedź, którą wstawicie w odpisie.
  • Dieter, Melissa i Robert mogą coś odpowiedzieć na sekret, który wyjawiła elfka. Jak będzie to wymagać mojej reakcji, to proszę o pytania/wypowiedzi do mnie przed zawarciem w poście.
  • Robert może zawrzeć w swoim poście co odpowiada sędziemu gdy ten zadał mu pytanie po zobaczeniu napisów na jego ciele.
  • Dieter, Melissa i Robert powinni coś powiedzieć o sobie sędziemu, jeśli interesuje ich praca.
  • Dieter, Melissa i Robert jeśli przyjmą ofertę asesora to mogą sobie dopisać 1 zk. To wasza wola, bo ja i tak pilnuję u siebie stanu złota postaci.
  • Dieter, Melissa i Robert mogą zapytać o coś sędziego, ale jeśli chodzi o pracę, to raczej nie powie nic więcej.
  • Dorian i Bernard mogą jakoś zareagować na podejście hochlandzkiego weterana-żebraka.

Chyba tyle. Ogólnie trójka, która opuściła karczmę, może opisać wrażenia ze spaceru. Co tam chcecie. Tak naprawdę jedyna kluczowa rzecz, to czy Dieter, Melissa i Robert przyjmują robotę i jak Bernard i Dorian reagują na kolesia, który ich zaczepił.

Jakby były jakieś pytania to zapraszam do ich zadawania

Czas na odpis do czwartku, 25.03.2021, do godziny 18:00
 
Alex Tyler jest offline