Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2021, 17:17   #184
eTo
 
eTo's Avatar
 
Reputacja: 1 eTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputacjęeTo ma wspaniałą reputację
*szturcha Almenę kijkiem dziwiąc się brakiem natychmiastowej odpowiedzi*
A tak jakoś w sumie wyszło, że dale się ta sesja toczy, chociaż czasami żałuję, że jestem cierpliwy. Chyba muszę pożyczyć trochę niecierpliwości od Diritha.
A co do świata, to nie pamiętam za bardzo jak to z nim było w TJT, dość sporo czasu minęło od mojego przeczytania TJT, ale aktualnie jesteśmy w wymiarze, w którym rozgrywało się Pięć Dusz Potępionych.
Trochę inna sesja jest to na pewno, bo patrząc z perspektywy mojej postaci zaczęło się od próby załapania lukratywnej posadki na zamku znajdującym się na wyspie, żeby zebrać trochę zasobów na kupno składników do polepszenia własnej osoby (nie ma to jak być chimerą, chcącą kontynuować eksperymenty własnego twórcy na sobie po własnoręcznym przerobieniu wspomnianego twórcy na czerwoną papkę). W między czasie były małe problemy z notatnikiem na podstawie którego Dirith miał na sobie pracować, podczas których perspektywa łatwej posadki zmieniła się w zostanie przywiązanym klątwą do nieśmiertelnego opętanego/spaczonego przez chaos smoka ze starych dobrych czasów. Dodatkowo trzeba ukatrupić wspomnianego smoka w przed ustalonym terminem, inaczej moja postać zostanie ukatrupiona.
A, czy wspomniałem jeszcze, że ukatrupienie mojej postaci ukatrupi smoka, więc fanatyczna część (czyli w zasadzie wszystkie elfy) elfów ledwo może się powstrzymać od ukatrupienia mojej postaci, żeby bać mi szanse na ukatrupienie smoka uwalniając się od klątwy? (bo tn smok może być ukatrupiony tylko przez moją postać, albo śmierć mojej postaci).
Chociaż jak tak patrzę na to co się wyrabia, oraz poziom jakości tego co się wyrabia (raczej co nasza MG z nami wyrabia i w co nas pakuje), to można spokojnie powiedzieć, że to standardowa sesja Almeny tak jak TJT ;]
 
__________________
"Drow to stan umysłu." - Almena? Kejsi2?

"- You can't let them run around inside of dead people!
- Why not? It's like recycling." - Dr. Who
eTo jest offline