Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2021, 15:14   #71
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Przyjmuję tę decyzję z ogromnym żalem, choć oczywiście rozumiem powody, które za nią stoją. Koronawirus to paskudna choroba, a realia rynku pracy w kraju moich przodków budzą zgrozę. Obyś jak najszybciej stanęła na nogi w życiu osobistym i zawodowym.

Sama sesja od początku rekrutacji budziła we mnie dziką ekscytację. Od dawna nosiłem się z zamiarem zagrania w NS postacią z przedwojennego świata, ale bardzo trudno było mi znaleźć MG nastawionego na grę hibernatusami. Początek był świetny. Akcja szła zgrabnie do przodu, opisy były klimatyczne i doskonale oddawały postapokaliptyczny świat. Do końca bardzo dobrze się bawiłem. Żałuję tylko, że mój bohater nie zdołał wejść w żadną konkretną interakcję z pozostałymi BG i tym samym w sumie nie zdążyłem poznać nawet pobieżnie trzech innych uczestniczących w zabawie graczy.

Wszystkie te komplementy sprawiły, że jeszcze bardziej żal mi tej sesji. A nie istnieje przynajmniej cień szansy na to, aby Traveller przejął od Ciebie scenariusz i spróbował pociągnąć go dalej?
 
Ketharian jest teraz online