Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2021, 16:20   #1
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Góra Szeptów - rekrutacja uzupełniająca

Szanowni użytkownicy, z wielką przykrością musiałem przyjąć do wiadomości fakt, że jedna z moich graczek permanentnie opuściła sesję „Góra Szeptów” z powodów od nas obojga niezależnych. Tym samym w drużynie pojawił się NPC, którego bardzo chętnie oddałbym w czyjeś troskliwe ręce.

Najpierw słów kilka o sesji i dotychczasowym jej przebiegu. Gra osadzona jest w systemie Afterbomb Madness (pierwsza edycja). Czwórka nieszczęśników zostaje zmuszona do opuszczenia podziemnej społeczności zwanej Enklawy, aby po raz pierwszy postawić stopę w Nadświecie i odnaleźć źródło niepokojących wstrząsów tektonicznych, które zagrażają integralności bazy pod Górą Szeptów. Zauroczeni (mniej lub bardziej) światem na górze bohaterowie zaczynają poznawać coraz więcej tajemnic, o których istnieniu nie mieli pojęcia – a to, że okolica wcale nie jest radioaktywnym piekłem; a to, że w odległości kilku godzin marszu od włazu jest ludzka osada, o której starszyzna Enlawy nigdy nie wspomniała; a to na dodatek, że to nie jedyni żyjący w okolicy ludzie, bo kiedy ekipa dociera do rzeczonej osady, zastaje jej populację wymordowaną. Tak daleko dotarliśmy na tę chwilę. Drużyna jest rozdarta pomiędzy chęcią dania drapaka, a wywarcia pomsty na kilku wciąż przebywających w zgliszczach sprawcach rzezi.

Postać do wzięcia to Altego, wyjątkowo niesforna, niezdyscyplinowana i nadpobudliwa albinoska, która nie znosi ani życia w podziemiach Enklawy ani starszyzny. Specyfika scenariusza nie daje mi możliwości wprowadzenia do gry nowego bohatera wywodzącego się z Enklawy, toteż z góry muszę odrzucić koncept wymiany Altego na inną postać; nie mam natomiast żadnego problemu z tym, aby potencjalnie zainteresowany gracz stworzył sobie na nowo jej Kartę Postaci kształtując bohaterkę pod własne wyobrażenie.

Gdyby taka opcja kogoś zaciekawiła, zachęcam do rzucenia okiem na rzeczoną sesję (Góra Szeptów w dziale post-apo). Pytania mile widziane.
 
Ketharian jest offline