Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2021, 21:38   #14
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
Zaiste dziwne to rzeczy. Zakładki takiej w karcie imić Kotowskiego nie mam.Za to jak wejdę w swoją kartę, to takowa zakładka widnieje. O ile mnie intuicyia nie myli, oznaczać to może , nie mniej ni więcej, li tylko to, że notatki to rzecz prywatna i tylko właściciel ją widzi.
Wrzuć proszę zatem całą treść do zakładki "Szczegóły", abym i ja mógł się z przydzielonymi cyferkami zapoznać.

Przy okazji wybacz nietakt, ale muszę Cię o płeć zapytać, gdyż dysonansu poznawczego doświadczam na Twe posty spoglądając.
Rot, jest zatem kawalerem, czy też damą?
Ja wiem, żeśmy w internetach zanurzeni, a i czasy takie mamy, że ponoć każden jeden swój gender może sobie wybrać i następnego dnia go zmienić, ale gramy w dawnych wiekach, kędy takich fanaberyi nie znano.
Rad bym zatem poznać, kto zacz, co by obyczajom i grzeczności nie uchybić i do niewiasty per acan się nie zwracać.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline