Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2021, 08:47   #2065
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jest pościk z mojej strony.

Odpowiadając na Twoje pytanie:

Franka ma nieco rozszerzonej świadomości jako Medium (merit), do tego ma specjalizację w swoich przeczuciach na demony właśnie.

Eberhard... cóż, jak to inkwizytor zebrał trochę tych pasywnych mocy i też widzi, że zmieniło się otoczenie wokół Teresy. Także rozumiem zaskoczenie, aczkolwiek wszystko jest zgodnie z prawem.

Z drugiej strony gdy kogoś porąbią, a Anna tego kogoś tak o poskleja to pewnie Dru i Icarius też będą zaskoczeni.

Tymczasem mamy posta. Jeśli chcecie wyjść ze świątyni i iść się przespać, to potrzebuję tylko info co z Teresą.

Jeśli chcecie coś innego, no to potrzebuję nieco więcej. Myślę, że Wam też przyda się nieco rozmowy. Zwłąszcza, że udało Wam się załatwić pierwszego z 7 demonów, o których mówił Auditore.

Chciałbym, żeby do środy 31 marca pojawiły się posty. Ja przewiduję problemy kontakcie ze mną ze względu na nowy lockdown.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline