Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2021, 09:35   #269
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
To nie jest inne wyznanie! Wyznajemy tego samego jedynego boga! Wszechwiedzący Omnisjasz postanowił w swej bezkresności przyjąć cielesną formę i objawił się na ziemi pod postacią bytu znanego ludziom jako Imperator.
Tej wersji trzyma się Ramirez... i to zupełny przypadek, że w karcie postaci mam wpisane coś takiego:

Cytat:
Stranger to the Cult : -10 to Knowledge checks involving the Imperial Creed, -5 to Fellowship tests to interact with members of the Ecclesiarchy in formal settings.


Ale jeśli tylko mnie zapytacie, to mogę się zaangażować w długą dyskusję religijną. Choć jakiś czas temu czytałem, że w świecie Warhammera 40k nie dyskutuje się o religii, bo nawet gdy robi to dwóch kapłanów, to w końcu jeden krzyknie "To herezja!" i dyskusja zmienia się w wymianę ognia.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline