Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2021, 14:13   #683
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tura 18.

Na początek chciałbym wszystkim podziękować za posty i aktywność w tej kolejce. Była ogromna i mam nadzieję, że wszyscy się dobrze bawili.

Kanna, z doświadczenia wiem, że życie bywa różne, po czasach trudniejszych zazwyczaj przychodzą łatwiejsze. Więc jeszcze będzie okazja poszaleć.

Qwerty, wierz mi lub nie, ale reakcja na Twoje wystąpienie jest dla mnie zaskakująca. Chyba nawet bardziej zaskakująca dla mnie, bo… ja znałem statystyczne szanse na to, że tak to wyjdzie.

Scena jest podzielona na dwa fragmenty. Współczesny i nie współczesny. Ponieważ wspomnienie pojawiło się, gdy zetknęliście w oczy Annie przy powitaniu to tutaj chciałbym zatrzymać akcję. Dlatego proszę, we współczesności nie wybiegajcie za ten moment.

Ba, w tej kolejce możecie współczesność pominąć.

W tej kolejce istotne jest wspomnienie. Jedno wspólne wspomnienie dla Waszej grupy.

Czas na odpis w tej kolejce do czwartku 1 kwietnia.

Nie wahajcie się zadawać pytań.

Edit:

Aaa właśnie... bo zapomniałem.
Przyjmuję, że w ciągu godziny usunęliście wszelkie rany, jeżeli jakieś były. Dodatkowo przyjmuję, że wasz głód wynosi maksymalnie 1.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline