Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2007, 21:26   #42
nox90
 
Reputacja: 1 nox90 nie jest za bardzo znanynox90 nie jest za bardzo znanynox90 nie jest za bardzo znanynox90 nie jest za bardzo znanynox90 nie jest za bardzo znanynox90 nie jest za bardzo znanynox90 nie jest za bardzo znany
Dosyć! - powiedziała Quillathe już trochę głośniej niż szeptem. Jej głos mimo, że wydawał się cichy wzbudził dreszcze w obecnych.
- Paladynie! Jesteś w gorącej wodzie kąpany! Narażasz nas na niebezpieczeństwo. Następnym razem najpierw myśl, potem działaj!
Rozejrzała się po obecnych.Trwał impas.
- Nie zgodzę się na zabicie tego tutaj! Kto go skrzywdzi będzie miał ze mną do czynienia. Jak możecie być tak bezduszni. Ech, ludzie... Słaba rasa.
Zwróciła się do więźnia:
- A więc mówisz, że grasują tu potwory z innych wymiarów, przywołał je nasz przełożony i zrobił to wbrew prawu? Dopóki ja z moimi towarzyszami nie dowiemy się kto ma rację, będziesz żył. Gdyby się okazało, że prawdę mówisz, przydasz się nam później.
Znów zwróciła się do paladyna:
- Zanim mnie też oskarżysz o zdradę, powiem Ci, że ja nikomu żadnej przysięgi żadnej nie składałam i jestem wierna jedynie Pani Natury, Obad-Hai.
 
__________________
Psychologia jest nauką poznania człowieka. Jeśli chcesz być szczęśliwy, nie ma innej drogi jak przez poznanie samego siebie. - B. Huzarski
nox90 jest offline