Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2021, 16:55   #684
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
Nie musisz odpowiadac na to pytanie Mi Raaz, ale...

Czy my wlasnie w retrospekcji decydujemy o tym, z jakiego klanu bedzie Anna w terazniejszosci?

That's so cool (nawet jesli to tylko moj wymysl)

Tak czy inaczej, kilka pytan:
1) Na ile to w ogole istotne, w jakich latach dzieje sie ten flashback? Pytam dlatego, ze ubior naszych postaci jak i NPCow (rozumiem ze pan z kordelasem to po prostu pirat) sugeruje roczniki troche dalsze niz 19xx i nie wiem czy to tylko taka stylizacja ktora nasze wampiry przyjely wtedy czy autentyczne standardy.

2) Z pelnym poważaniem praw retrospekcji, czy jestesmy w stanie nakreslic troche tło całej sytuacji? Np skad az tyle chetnych na przemiane Anny, czym sie zasłużyła etc? Czy dla klimatu mamy isc "w ciemno", co w sumie podoba mi sie nawet bardziej?
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.
Klejnot Nilu jest offline