Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2021, 18:17   #685
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Trudne pytania... trudne... chyba na nie nie odpowiem. Albo odpowiem pytaniami. Jak myślisz?

1) jak sądzisz, jak duże poważanie miałby wampir przemieniony w latach 19XX? Nie musisz odpowiadać. W końcu Anna zastąpiła na tronie Mitrę, który miał zdaje się wtedy coś koło 4 000 lat. Co do rocznika jak jest, to jeśli mocno Ci zależy, to mogę rzucić i się dowiemy czy Twoja postać coś kojarzy. Jedynie postaci kanny bez rzutu mogę powiedzieć, że Wasze postaci i NPCe są ubrani jak typowi mieszkańcy Londynu z drugiej połowy XVII wieku. Przy czym Twoja postać ma szereg elementów ubioru typowych dla zamorskiej kolonii na kontynencie amerykańskim. Yusuf zaś ma szereg elementów typowych dla dalekowschodniego szlachcica, który przybył do Londynu robić interesy.
I nie... strój Utamkeeusa nie ma w sobie najmniejszych śladów kultury Navaho.

2) Co do tła sytuacji... w zasadzie to coś tam wiecie. Pamiętacie jeszcze te nic nie znaczące wpisy losowych kartek z kroniki Shiraziego? Te zabrane przez Qwertego? Które pokazywał poprzedniej nocy? Przyjrzyjcie się notatce na stronie 1. Zachęcam też do artykułu na Wiki o tych siedmiu panach, którzy w efekcie inicjowali sprowadzenie Wilhelma Orańskiego do Anglii (Jeśli się już przeczytacie, to dajcie znać o co chodzi, bo mnie się nie chce zagłębiać w początki brytyjskiej monarchii parlamentarnej... :P )
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline