Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2021, 22:19   #689
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Hmm... i może napisali tam coś o brunecie w długich włosach? Z klanu Ventrue? Który dostał misję przemiany jakiejś Anny? Hmm. Trzeba nad tym pomyśleć.

Tymczasem Ombrose.... uchylę rąbka tajemnicy:

Teraz podzielę się z Wami rozkminami MG.

“Co on odwalił? Na balu królowej? No przecież oni tam go zjadą… Eh eh.. No nic, zakończę fragment tym jak płacze rzewnymi łzami w kącie. Nikt nie może tak fikać Księżnej. No dobra… na co mu tu rzucić… o wiem! Konflikt socjalny!

Dobra… z czego mu rzucimy? Charyzma + przekonywanie. Jasne. Przecież to oczywiste. I on ma jeszcze karę za te kompulsje… tak, to mu jeszcze zdejmę z puli 1 kostkę. Zobaczy skubany jeden…

Ale jaką trudność ustawić? No tak, przeciwstawnie rzucimy.

<<szuka karty Królowej>>

O ja… ona go zeżre przecież…

<Ustala pulę>
No, ale ona nie stoi tam osobiście… głupio tak ze statystyk rzucać. Wiem! Wpływy! Dam do jej puli opanowania wpływy. O tak… zacna pula. Nawet jeżeli on będzie mieć same sukcesy, to i tak będzie to mniej niż jej połowa puli. Phi. Pozamiatane…

Ale… no właśnie, różnicę dostanie w Willpower. No to może dołożymy coś do obrażeń… racja… są tam Primogeni wszystkich klanów. O ja… to +4 jeszcze mu wciśnie. Qwerty będzie leżeć i płakać w kącie, gdy go zaproszą na audiencję.

<zaciera ręce i rzuca>

Eee… jak dwa sukcesy? Jak mogły Królowej paść dwa sukcesy na takiej puli? Przecież… jak…., no ale co tam… on może mieć mniej sukcesów.

<rzuca jeszcze raz>

O…. No to pozamiatane…

<przełyka głośno ślinę>

No tak… i są tam primogeni. No to politycznie namieszał… I co mogłoby się zadziać następne? No tak… W końcu zanim zaczął swój występ, to zauroczył córkę królowej… ależ przewalone.”

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline