Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2021, 14:03   #5
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
@Marrrt dzięki za odpowiedzi.

ad.1 Ja rozumiem, że to jest sesja fantasy, ale nie wchodząc w szczegóły historyczne, to neanderlatyczk może być dla jednych dziką, całkowicie prymitywną, owłosioną małpą, a dla innych gatunkiem człowieka, który walczył o przetrwanie i dominację z homo sapiens, miał swoje zwyczaje pogrzebowe, a być może nawet i wierzenia.
ad. 3,4,5 Kobieta wybiera wodza, najważniejsze dla plemienia są dzieci i to nie jest Twoim zdaniem matriarchat. Pozwolę sobie wyrazić votum separatum, ale w polemikę nie będę wchodził, bo to wasza sesja i wasza wizja.

Odpowiedzi rozjaśniły mi różne kwestie, ale niestety nie do końca wizja z nich wypływająca jest dla mnie atrakcyjna.
Sam temat jest jednak dla mnie wielce ciekawy, więc prześpię się ze swoimi wątpliwościami, pokombinuje nad postacią i dam znać, czy będę startował w rekrutacji.

Na koniec jeszcze jedno pytanie w kwestii nazwijmy, to narracyjnej.
Posty graczy mają być stylizowane w pełni na mowę i myślenie prymitywnej, człekokształtnej istoty, czy elementy opisowe będą pisane normalnie, a tylko wypowiadane kwestie i ewentualne myśli mają zawierać element prymitywizacji i barbaryzacji?
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline