Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2021, 23:04   #409
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 116 - 2037.06.02; wt; zmierzch

- Oki, to mój post jest :> Przepraszam za obsuwę nie wyrobiłem się w poprzedni weekend. A termin do pt. 04.02. No to ponad roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.

Stan BG:

- Law Tao; 10/10; s.zdrowy; (Ranga IV; Skany)


Omówienie




- To w tej turze minęło ok 5 min walki, bieganiu i łamaniu zabezpieczeń.

@Schron

- Law 10/10; ? (drzwi schronu)
- Sofia 10/10; pistolet (korytarz, zwarcie)
- Talbot 10/10; pm (drzwi schronu)

- Lawowi z takimi rzutami co dokleiłeś to udało się otworzyć drzwi schronu. Są dość spore więc mogą pomieścić sporą grupę ludzi. Za nimi są bliźniacze drzwi które działają na zasadzie śluzy. Czyli trzeba wejść do środka, zamknął się te zewnętrzne drzwi i powinny się otworzyć te wewnętrzne.

- I w sumie zaraz potem coś rzuciło się na Sofię co stała na czujce w korytarzu. Jest z kilka kroków od chłopaków i jest w zwarciu. To coś dopiero co się na nią rzuciło i jest jeszcze przed kulaniem na Zwarcie.



@Wejście


- Kirk 10/10; shotgun (środek sali)
- Dunkierka 10/10; kw (środek sali)
- Junior 10/10; k-ek (schody do piwnicy)
- Maxi 10/10; k-ek M 4 + pistolet (środek sali)
- Over 10/10; ckm (schody do piwnicy)


- Zaczęła się strzelanina. Xcomowcy na parterze otworzyli ogień do napastników. Z czego ci na piętrze (Dunkierka w jednym narożniku oraz Kirk i Maxi w drugim) przerwali ogień i ruszyli na parter na środek sali przy głównym wejściu. Wtedy Over i Junior odstąpili od wejścia i sztafetowo pobiegli do schodów do piwnicy. I znów przyszła pora aby pozostała trójka do nich dołączyła ale wtrącili się sąsiedzi.

- Over i Junior są przy schodach do piwnicy. Dzieli ich ok 30-40 m od pozostałej trójki. Ale Kirk, Dunkierka i Maxi są związani walką strzlecką z napastnikami. Ci nadbiegają z dwóch stron, od głównego wejścia i z wnętrza piramidy. W każdej z grup jest po ok pół tuzina napastników, są na dobiegnięcie po 2-4 tury do trójki na środku sali. Z perspektywy Overa i Juniora nie bardzo ich widać póki by nie dobiegli do tej trójki. Więc ci nie bardzo mogą wcześniej strzelać.



---


- I chyba tyle ode mnie na tą turę Jak coś zamieszałem albo jest niejasne to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline