Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2021, 07:47   #705
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ok. Jest pościk ode mnie. Teraz trochę klaryfikacji.

1) Nie słyszycie swoich myśli. Niestety. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żebyście odsunęli się od głównego nurtu rozmowy i szeptali między sobą.

2) Wypowiedź Cath i Yusufa przekonały Annę do samodzielnego podjęcia decyzji. Dlatego przed wami: test siły, test inteligencji i test charyzmy. Macie teraz niepowtarzalną okazję dołożyć czwarty test, w którym będziecie wyjątkowo dobrzy.

Nazwy są uproszczeniami: test siły będzie pojedynkiem, ale nie musicie w nim korzystać z siły. Wystarczy sięgnąć po lekki rapier i test walki będzie testem zręczności. Przez analogię możecie kombinować z nagięciem kolejnych testów.


3) Czy wypowiedź Cath jest problematyczna? Jak widać nie. Z drugiej strony Anna do Valeriusa zwraca się per Valerius... więc najprawdopodobniej nie wszystko co mówicie dociera w niezmienionej formie do waszych rozmówców.

Mam nadzieję, że ten dynamiczny rozwój sytuacji (2 moje posty przed terminem odpowiedzi na pierwszy w kolejce) nie jest dla Was bardzo problematyczna. Bardzo zależało mi na dynamice tej sceny, a chcę uniknąć gdoca.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline