Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2021, 09:19   #1476
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 93 - 1940.VI.02; nd; zmierzch; Clermont - Ferrand

- No to mój post jest :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 04.02. Czyli cały tydzień roboczy na zmajstrowanie posta :>


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (1 autosuk)

st.ag George Woods 9/10; 0; s.draśnięty; 0 zmęczenie (1 autosuk)

mł.ag Birgit Schrötter 9/10; 0; s.draśnięty; 0 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy


- Tura to taki łącznik między starym i nowym. Znowu Tylko tym razem już pożegnanie ze starymi postaciami i powitanie nowej

- Z technikaliów to jeden Gracz może mieć tylko jedno miejsce w panelu sesyjnym dlatego każdy musi usunąć fotkę i personalia starej postaci i zastąpić nową. Dlatego sugeruję aby uczcić stare postacie fotką w pierwszym i/lub ostatnim poście Gracza. Tak by chociaż w poście zostały ich facjaty skoro zniknął z panelu.

- Zaś co do realiów tury to po prostu George i Birgit zostają w Paryżu aby przetransportować obydwu kaprali do Bordeaux a szefowa jedzie na południe zająć się sprawą Jolliotów.

- Co do chronologii to z rana jest śniadanie całej czwórki (3x BG + Soren). No i takie w sumie wojenne pożegnanie. Jedni mają jechać w jedną stronę a Noemie w inną. Po śniadaniu Noemie ma spotkanie na krótką odprawę z Sorenem czego pi x oko się spodziewać w Clermont, odbiera paczkę z ekwipunkiem itd. Potem ona rusza w swoją drogę a pozostała dwójka pociągiem w swoją.

- Ponieważ nie wiem czy Vi się wyrobi ze zmajstrowaniem KP to też ta scenka ze śniadaniem i podrózą jest taką furtką jakby się nie udało a udało zmajstrować post to jeszcze jako Birgit może coś popisać.

- Natomiast Col wskakuje w nowe buty. I wciela się polskiego agenta Spectry jaki od ok 2 tyg działa przy Jolliotach. Wraz z nim działa nowa postać Vi no ale jak na razie to jej nie na planszy. A w grze powiedzmy, że to Frank ma się spotkać z nową szefową.

- Co do Franka to zostawiam Colowi zmajstrowanie lokalnej otoczki. Czyli co Frank porabiał w mieście przez ostatnie 2 tyg. Za zadanie agenci Spectry mieli dyskretną obserwację Jolliotów i ewentualne próby przechwycenia wrogich agentów jacy próbowaliby ich przechwycić lub wyniki ich badań.

- Co do Noemie to ma z powrotem kompletny mundur z resztą ekwipunku i walizkę cywilnych ubrań. W sumie chciałbym aby było wiadomo czy Noemie jedzie/przyjeżdża w mundurze czy cywilnym ubraniu.

- W każdym razie wedle planu to spotkanie ma być przy placu de Jaude o 8 wieczór i jakby się nie udało to o 8 rano następnego dnia. W razie czego ma jeszcze adres Franka (to już dogadajcie się z Colem gdzie Frank mieszka, jakieś taki zwykły standard bez ekstrawagancji). Noemie przybywa na miejsce ok 1 - 1,5 h przed czasem spotkania więc ma nieco swobody manewru po przyjeździe.


---


- No i na razie tyle z mojej strony Jak są jakies pytania czy coś zapomniałem to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline