Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2021, 10:21   #1480
Vadeanaine
 
Vadeanaine's Avatar
 
Reputacja: 1 Vadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputację
Ekipo, przepraszam Was wszystkich najmocniej za zamieszanie oraz moją głupią niewiedzę. @Col Ciebie szczególnie, bo nowej postaci jednak nie będzie. Poza diabelnie skomplikowaną sytuacją w życiu prywatnym i zszarganymi całą sytuacją nerwami zwyczajnie się sfrajerzylam i nie miałam nawet pojęcia, że zmiana postaci oznacza zmianę avka przy wszystkich przeszłych postach także. I niech nawet całe gender świata na mnie teraz pluje, ale posty w żeńskiej formie pod avkiem faceta mnie po prostu odrzucają na tyle, że nie chcę babrać się w coś takiego. To z kolei oznacza, że albo musiałabym od samych podstaw wymyślać jeszcze inną postać (a na to nie mam ani czasu, ani - przepraszam - weny obecnie), albo zostałaby Birgit, która jednak wypadła z wątku i nie mam też ani prawa, ani chęci stwarzać problemów zmuszając do prowadzenia jej osobno.

@Pip zaproponował na gg w takim wypadku otwarcie sesji jako nowy wątek na następną misję, jak było to po śmierci i zmianach poprzednich postaci. Na obecną misję jednak myślę, że aby nie robić kłopotów po prostu się wycofam, wracając najwyżej dopiero od początku nowej z tym zaplanowanym Francuzem.
 
Vadeanaine jest offline