Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2021, 10:35   #1482
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Vi miałbym dla Ciebie pewną propozycję, choć trochę praco- i czasochłonną. Ja zresztą zamierzam tak zrobić. Można wrzucić, tak jak napisał Pip, avatar wraz z imieniem postaci na początku każdego posta, dając do zrozumienia, że post dotyczy innej postaci. Można też dodatkowo, jeśli Pip wyraziłby zgodę na taki zabieg, podzielić avatar na dwie części i w imieniu postaci mieć dwoje imion. Tutaj tak grałem: lastinn - rpg - sesje rpg Tylko avatar nie przetrwał do naszych czasów. Ale były to zdjęcia dwóch postaci, przedzielone na skos. Szkoda by było gdybyś miała rezygnować przez zwykłe niedopatrzenie.
- To chyba by mogło się udać. Jakby skleić dwie fotki w jedną jakimś programem. Wówczas de facto do wklejenia w panel byłaby jedna fotka. No a personalia to można już ręcznie wpisać.

- Jak nie no to trzeba albo zastąpić stare postacie w panelu nowymi albo poczekać ze zmianą postaci na koniec sesji i otwarcie nowej z nowymi postaciami.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline