Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2021, 10:42   #1484
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wklejanie avków w każdy przeszły post, o ile jest możliwe technicznie (czy edycja bardzo starych postów jest możliwa na forum?) to rzeczywiście pracochłonne, ale można dłubać sobie powoli i sukcesywnie po trochu, więc można by było zrobić
Ale gdyby dało się dwa zdjęcia i nazwiska wrzucić w avek to by było po prostu super!
- Jak się wymienia avek to w starych postach też z automatu pojawia się nowy. Nie trzeba nic majstrować w samych postach, one zostają bez zmian.



Cytat:
EDIT - i tak czasem bawię się gimpem, więc nie problem dla mnie tak zmajstrować sobie obrazek, żeby był podzielony z dwoma facjatami
- No to szpoko. Ino pamiętaj by na rozmiar nie był za duży. Bodajże 25 kb jak nie pokręciłem. I ok 200 px szerokości. Czyli w sumie to samo co przy starym avku.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline