Wątek: Slayers RPG!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 00:10   #104
Khel
 
Reputacja: 1 Khel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodzeKhel jest na bardzo dobrej drodze
Gourry

Gourry miał za nic poszukiwanie kamieni, poza tym trudno się schylić, kiedy ma się na sobie pancerz. W jego głowie już świtał kolejny genialny plan. Poczeka aż inni popłyną łodzią, a on w tym czasie zapoluje na kaczkę, rozpali ognisko i ja zje. Plan był dobry, gorzej było z jego wykonaniem. No cóż nie czas się zastanawiać, od tego bolała go tylko głowa, czas działać. Gourry podkradł się do trzciny, w której widział jakąś kaczkę i rzucił się na nią, tnąc mieczem powietrze. No niestety, kaczka okazała się za szybka. Ostatecznie Gaurry znalazł się w wodzie, na szczęście nie upadł, bo to mogłoby się źle skończyć. Z posiłku nici, trzeba będzie na niego jeszcze poczekać. Póki, co może pomoże reszcie zbierać kamienie, może to przyspieszy całą akcję.

- Lina, a czy zamiast kamienie nie możemy zebrać 11 ziarenek piasku, one są równie twarde jak kamień, a wszystkie wyglądają tak samo. No tak chciałem jeszcze powiedzieć, że ja nie wsiądę do tej łódki, gdyż jest to zbyt ryzykowne. Jeśli łódź się wywróci ja na pewno utonę, a jestem jeszcze taki młody.
 
__________________
"Gonna die in hell,
gonna pay for all his sins"
Khel jest offline