Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2021, 08:34   #100
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kaladin z Orionem chciałby przebadać piętro. Dobrze zjeść i takie tam.

Co do zabezpieczenia wyjścia jeśli się uda, to super, jeżeli nie, to Kaladin może stróżować. Z tego co się orientuję w czasie krótkiego odpoczynku można normalnie siedzieć i mieć wartę. A jako, że faktycznie jestem jedyną postacią, której dosłownie wszystko regeneruje się na Short Rest to ja zrobię sobie krótki odpoczynek, a Wy prześpijcie długi.

No chyba, że damy radę zabezpieczyć przejście po przeszukaniu piętra. Wtedy kimnę ze wszystkimi.

Musze to pisać w pośćcie, czy wystarczy deklaracja?

Mam dziwne przeczucie, że przejście się schodami na dół odsunie przed nami wizję odpoczynku.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline