Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2021, 19:27   #410
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 117 - 2037.06.02; wt; wieczór

- Oki, to mój post jest :> A termin do pt. 04.09. No to ponad roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.

Stan BG:

- Law Tao; 10/10; s.zdrowy; (Ranga IV; Skany)


Omówienie


- To w tej turze minęło parę minut akcji i walki. Koniec końców xcomowcom udało się z przygodami ale w komplecie dotrzeć do śluzy schronu.


@Schron

- Law 10/10; pm (początek schronu)
- Sofia 6/10; pistolet (początek schronu)
- Talbot 10/10; pm (początek schronu)
- Kirk 10/10; shotgun (początek schronu)
- Dunkierka 10/10; kw (początek schronu)
- Junior 10/10; k-ek (początek schronu)
- Maxi 10/10; k-ek M 4 + pistolet (początek schronu)
- Over 10/10; ckm (początek schronu)



- Koniec końców wszyscy xcomowcy dotarli do drzwi. Lawowi i Talbotowi udało się zestrzelić napastnika Sofi ale ten wcześniej ją nieco poturbował (10>6/10). Poza tym pozostałym udało się dotrzeć bez strat do śluzy.

- Ogólnie na strzelaninę xcomowcy, zwłaszcza ci z parteru, zużyli nieco ammo ale jeszcze na oko ze 2/3 im zostało. Trójka techników z dołu ma prawie nie ruszone ammo bo strzelali niewiele.

- Co do obaw Talbota o ograniczony zasięg światła to mają one sens. Raczej mało prawdopodobne by zewnętrzny i dosć mały generator dał radę zasilić cały schron. On raczej był nastawiony na obsługę reszty piramidy. A schron powinien mieć jakieś własne źródła zasilania.

- No i na końcu posta śluza odcina xcomowców od tubylców a przed nimi staje otworem schron. No i pytanie na tą turę co dalej?



---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak coś jeszcze to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline