Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 09:20   #27
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Odświeżyć sobie pozwolę ciekawy niewątpliwie temat. Mam w tej sprawie inne poglądy niżeli moi poprzednicy. Dla mnie klimat budują GM i gracze i trzeba im zapewnić minimum, żeby mogli się wgłębić, wejść wyobraźnią, zobaczyć kreowane uniwersum. Spartańskie warunki, które preferowali moi przedmówcy mi by tylko przeszkadzały. Ktoś lubi grać w nocy? Jego sprawa, ale ja wstaję dzień w dzień 5.40 rano do pracy i nie mam zamiaru rozwalać sobie resztek posiadanego wypoczynku nawet dla role playing. Nawet w weekend. Ponadto, doskonale wiem z doświadczenia podczas studiów, gdzie faktycznie szaleliśmy dniami, nocami, ze znaczny odsetek osób grał gorzej niżeli w dzień. Wbrew własnym chęciom, ludzie okazywali się po prostu po pewnym czasie na tyle zmęczeni, że grali nieco słabiej, mieli gorsze pomysły, niż normalnie. Dlatego dla mnie noce odpadają Takie sesje fajnie się potem wspomina, ale jakościowo wypadają średnio gorzej.

Następnie, noc, latarki, lampy naftowe. Elementy owe wyłącznie przeszkadzają. Chcę cokolwiek widzieć patrząc na kartę, czy rzucając kośćmi. Lubię jasne, normalne światło. Lubię także normalne mieszkanie, gdzie można zrobić sobie herbatę, czy kawę, gdzie można na stole postawić chrupki, czy paluszki, gdzie można zamówić w przerwie pizzę, gdzie można bez problemu pójść po wenę do toalety, nie za krzaczek, gdzie, mogę sobie zalać wrzątkiem zupkę chińską. Gdzie mogę usiąść wygodnie w fotelu. Przyznam, ze dla mnie właśnie wygoda, która powoduje, ze nie muszę o niczym innym myśleć, powoduje, ze mogę się zagłębić gdzieś wewnątrz snutej historii.
 
Kelly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem