Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2021, 20:36   #150
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arthur Fleck Zobacz post
Nawet taki terminator i tytan pracy czasem potrzebuje odpoczynku, zwłaszcza w święta, więc cierpliwie zaczekajmy na jej powrót
Oj, byś się zdziwił Bo w sumie święta swoją drogą, ale w wolnym czasie pracowałam nad dostosowaniem mechaniki Mutant Year Zero do settingu z gier ST.A.L.K.E.R. Do tego tłumaczyłam niezbędne dla graczy elementy na język polski. Także stąd również płynęła moja nieobecność :v Musiałam to zrobić na hajpie, bo potem by leżało odłogiem przez tygodnie/miesiące/lata... A tak, to kiedy zechcę mogę sobie napisać scenariusz i mam gotową mechę, która jest lekka, przyjemna i idealnie oddaje klimat uniwersum.

Jeśli chodzi o docka to może dam radę coś dziś maznąć W zasadzie to nie zakładałam, że przez święta będzie jakaś aktywność.
 
Alex Tyler jest offline