Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2021, 20:50   #151
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Oj, byś się zdziwił Bo w sumie święta swoją drogą, ale w wolnym czasie pracowałam nad dostosowaniem mechaniki Mutant Year Zero do settingu z gier ST.A.L.K.E.R. Do tego tłumaczyłam niezbędne dla graczy elementy na język polski. Także stąd również płynęła moja nieobecność :v Musiałam to zrobić na hajpie, bo potem by leżało odłogiem przez tygodnie/miesiące/lata... A tak, to kiedy zechcę mogę sobie napisać scenariusz i mam gotową mechę, która jest lekka, przyjemna i idealnie oddaje klimat uniwersum.

Jeśli chodzi o docka to może dam radę coś dziś maznąć W zasadzie to nie zakładałam, że przez święta będzie jakaś aktywność.
Kocham Year Zero Engine! Przerabiam sobie teraz mechę z "Aliena" na system zombie apokalips. Na discordzie jest genialny kostko-bot Sebedius, który obsługuje wszystkie mechaniki oparte na YZE, jakbyś nie znała a grywasz na DS to polecam.
 
Arthur Fleck jest offline