Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2021, 12:47   #185
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
To ja.

Gah... -_-
Nie ma sensu nawet wspominać o tych pierdołach, wirusach, wypadkach i przeszczepach w rodzinie na który czekaliśmy 3 lata po czym przeszczep się nie przyjął a przy okazji zrobił skrzep... Takie tam. Mam nadzieję że kumulacja już za mną i wracam do gry w końcu gah. Show must go on...

Miji! Hugs. A jednak tu krążą, jednak mnie macki i elfickie oczy nie mylą, czasem widuję tego i owego...! Dzięki, że mi przypominasz, jak stara jestem... Ah, Miji, zawsze dobrze Cię widzieć, Genginkazzon Von Armeshplaust Pierwszy Topór Lorda Inkwizytora z Trygies. Nie wierzę, że nie potrafię zapamiętać imienia kolesia który siedzi obok mnie w robocie, ale pamiętam Genginkazzon Von Armeshplaust... [przynajmniej fonetycznie... ]

eTo, Kiti, Kejsi i Dirith mi na rękę poszli krótkimi imionami...

Tak więc. Szli my by dalej.

edit Aha, zapomniałam. Rzućcie plis 3xk100. Takie tam... :>
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Almena : 06-04-2021 o 12:48. Powód: s
Almena jest offline