Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2021, 10:59   #262
8art
 
8art's Avatar
 
Reputacja: 1 8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację
Uzupełniłem ostatni post w fabularnym.

Grało mi się bardzo fajnie. Podobało mi się, że nie trzeba było pisać postów elaboratów na pierdylion znaków, tylko że właśnie jednolinijkowce też były ok. Fajna przygoda, z całkiem przyjemnym tłem zapyziałej wioski na końcu starego świata. Fajnie związana fabularnie drużyna, która była tak nie do konca ziintegrowana, ale biorę to za duży plus, bo myślę, że biorąc pod uwagę nasze postaci, to chyba tak to powinno wyglądać. Obca fajnie przeskiwała ze sceny na scenę, bez niepotrzebnych, sztucznych dłużyn (co z pewnością mogę zarzucić sobie jako MG), także wszystko było zorganizowane bardzo sprawnie technicznie. Czułem w postach klimat wsi i tego co się działo.

Rzeczy do których bym się przyczepił, to że czasem czytając posty MG miałem wrażenie, że to były takie copy/paste ze scenariusza i jakoś mi czasem nie odpowiadały od strony estetycznej, ale to może tylko tylko takie moje wrażenie.

No i jeszcze, że tak szybko się scenriusz skończył. Myślałem, że coś się bedzie jeszcze dziać, a my tak szybko do finału doszliśmy. Nie wiem jakie były jeszcze inne mozliwości, ale chyba poszliśmy po najmniejszej linii oprou jako BG (co też nie jest minusem).

Fajnie by też było, gdyby opisane były technikalia, bo przybliżyły by wszystkim czwartoedycyjną meszke w praktyce.

Generalnie grało mi się bardzo przyjemnie, szczególnie że nie było presji, że odpis musi być za tyle i tyle czasu. Słowa pochwały nie tylko dla Obcej za super kreację, ale też dla innych graczy, za fajne postaci i prowadzenie ich.
 
8art jest offline