Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2021, 12:49   #263
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Panie i panowie

Finał!

Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękuję za grę i miłe słowa na koniec co do mojego mistrzowania. Powiem szczerze że dzięki wam naprawdę chciało mi się prowadzić tą przygodę.

Co do samej przygody i nie zaliczonych aktów:

- Scenariusz jak najbardziej dawał szanse na uratowanie Timma, ale zdrowo rozsądkowo postanowiliście nie ryzykować. Nie mnie oceniać.

- Zaraza bylł wynikiem spontanicznej manifestacji chaosu a nie tajemnym szkodliwym działaniem kultystek.

- Kultyski uciekłyby i jeszcze uprowadziły swoją najmłodszą siostrę i oddały zwierzoludziom dla zabawy gdybyście się ich nie pozbyli. Jakbyście ich w ogóle nie odkryli ich harce trwałyby w najlepsze jeszcze przez długi czas. Do momentu aż sami zwierzoludzie zaatakowali by wioskę zabili kogo się dalo i wychędozyli tych co się ostali..także brawo!

- Watek Staruszki Wirle, który był w scenariuszu ale nie miałąm jak inaczej go przed wami odkryć niż jedno wspomnienie że ta starowinka naprawdę źle wygląda. Może jakby was czas nie gonił i pociągnelibyście ją za język pewnie by sie jej ulao przeżyć. Może powiedziałaby wam że wilki urlyka od paru dni podchodza pod jej dom i trzeba pójśc w las złożyć ofiare i się pomodlić za staruszkę by jej Urlyk wybaczył.

- Gdyby żaden z panów (Strumie n w pierwszej kolejności ale potem poszła by do Wolfganga i Arvida) jej nie wziął tamtej nocy a w przypadku Strumienia by jej nie zabrał z tej dziury to po miesiącu od wydarzeń ucieklaby z wioski z mężem karczmarki który był kiedyś piratem i sam liczył na to zainteresowanie od strony wioskowej piękności.

W scenariuszu był jeszcze watek o rabusiu ktory mógł by się ukrywać w tym lesie ale postanowiłam go pominąć bo tez już byliście na prostej drodze do celu. A ten wątek nie wnosil nic do przygody.

Watek odtworzenia maści przez zielarkę by starczyło dla wszystkich był calkowicie dodany przeze mnie by Agatha miała zadanie specjalne.


odpowiadajac na uwage 8arta faktycznie niektore opisu złaszcza tego rozłożenia sadów albo opisy i powiązania npców dawałam ze scenariusza, ale redagowalam je bo czasami tam bylo zadużo napisane niż powinniście wiedziec albo robilam na bierzaco zmiany bo o czymś tam zapomniałam potem wprowadzanie takiego szczegołu nie mialo sensu ectect Wiec tak dobrze wyczułeś że w niektórych miejscach styl faktycznie się róznił. ...i pewnie mniej bledow było XD

Co do mechy, w pewnym momencie stwierdizłam ze bede wam rzucac kostkami na stole bo by nam takie odnoszenie się ciagle do mechy przy kazej żeczy strasznie by nam to wydłuzyło, mogłąbym to zroić jeśli mielibyśmy te zelazne terminy odpisow ale jednak konfort nie popędzania was i mnie byl dla meni wazniejszy koniec końców.

A i mogę śmiało powiedzięć że wszystcy wypełniliście swoje cele krotkotrwałe jakby to była kampania na bierząco dawalabym pdki i wybieralibyście nowe zadania krotkotrwałe.

no licze że male zakończenia watków postaci i npcow się podobają.
Struień mial najmniej bo sam sobie ślicznie opisał laurkę.
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!

Ostatnio edytowane przez Obca : 07-04-2021 o 12:57.
Obca jest offline