Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2021, 10:41   #1
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Macki na nowy sezon...za jakiś czas

Witam, wałaśnie skonczylam dwie przygody i mimo że robie sobię mała przerœ od prowadzenia mam jeszcze trochę gotowców scenariuszy do wypróbowania.

Normalnie bym po prostu dała rekrute ale że za nim mi się przerwa skończy to mogę właściwie dać ankiete i jak przyjdzie co do czego się nią zasugerować.


Co mozna oczekiwac odemnie?
Doprowadzenie tego do końca i bledow ortograficznych ile wejdzie do tekstu XD
Raczej nie gonie z terminami.


Trzy pomysly :

“W jego ustach nie było podstępu”

Kryminał z szukaniem mordercy w odosobnionym miejscu czyli położonej na morzu/jeziorze wyspie gdzie stoi dom pewnego znudzonego życiem bogacza który fascynuje się umysłem zbrodniarzy. Lata 20 XX wieku ale może da się w te czy wewte przesunąć. Trochę takie cluedo Cthulhu.

Ilość graczy 2 najlepiej ale może do 4 się zmieścicie.

Doc…. 2 graczy może mieć dok (wolę nie) bo jednak trzeba będzie trochę po odgrywać...przy 4-rce wolałbym bez.

Postacie nie mogą być powiązane ze sobą ani z żadnym z npcy.

Mecha: wcale bo będzie to raczej sesja śledzimy niż tracimy poczytalność, w przypadku jakiś rzeczy jak dlubanie w zamkach skradanie się ect proponuje system k6 1 porażka, 2 porażka do uratowania, 3 - nic się nie dzieje 4,5,6 sukces.

Długość: - Oceniam to na krótką przygodę.

“Déja- vu”

Dzień świstaka w realiach Cthulhu. Z magicznym zegarkiem w tle


liczba graczy 1 - 4
Czasy: Dowolne i jestem w stanie przyjąć sugestie graczy czy wolą lata 20 , ere wiktoriańską czy bardziej ...nowoczesne. Postacie moga się znać, to samo miasto kamienica ect

Doc…. 2 graczy może mieć dok bo jednak trzeba będzie trochę po odgrywać...przy 4rce wolałbym bez.

Mecha; minimalna, dostanie pule punktów wytrzymałości i poczytalności które będa znikać,

Średnia długość w zależności jak dużo powtórzeń dnia zaliczycie.


“Czyste Rączki”

Wszyscy Badacze są agentami tajnej organizacji zwalczającej istoty z Mitów, ale – z powodu
głębokiej konspiracji – o tym nie wiedzą. Cel znaleźć mordercę pewnego pana a potem postąpić adekwatnie. Sesja dłuższa bo nie dzieje się na wyspie iw mieście.


Czas w scenariuszu to 1928 w Assmouth w USA i chętnie bym go zostawiła bo mapki i takie tam.
Wydaje mi się że najdłuższa przygoda.

Ilość graczy 1 - 3

Doc. Nie. Bo będziemy grali wieczność...chyba ze tylko jedna osoba się zgłosi na solówke.

Mecha...tu już musi być
 

Ostatnio edytowane przez Obca : 09-04-2021 o 18:14.
Obca jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem