Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 11:45   #181
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Pewnie Yasiu wpisałeś 777666 i komórka buchnęła ogniem piekielnym. Jakbyś dokładnie się przysłuchał to byś usłyszał " O, przybądź Szatanie i zjedz mi śniadanie". Postanowiłem też napisać, że jestem zadowolony z tej sesji. Wybitna nie jest, wciąż mam nad czym pracować ( jako MG). Jestem zadowolony, że pierwsza sesja w której jestem MG jest aż tak chętnie oglądana. Gdyby była tak nudna jak mówi Nami to czy na pewno byłaby tak chętnie czytana. Wątpię. Przyznam się, że początek niezbyt mi się podobał. Stwierdziłem nawet, że sesja jest do (!) i powinienem ją jak najszybciej zakończyć. Jednak dzięki tym głosom otuchy które twierdziły, że początek był zabawny ( tu szczególne podziękowanie dla Lorii i Amroda) sesja trwa nadal i nie zostanie zamknięta póki historia nie zostanie doprowadzona do zakończenia ( planuję też kontynuację). Tak więc ci którzy twierdzili niedawno, że MG dał sobie spokój niech się zamkną i słuchają. Wojna trwa nadal. Kiedy nie będę miał co robić streszczę wam pierwotny początek jeszcze nie nazwanej wtedy sesji.
P.S: Przepraszam obsługę za post pod postem, ale chciałem żeby był widoczny.
 
wojto16 jest offline