Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2021, 14:51   #167
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Talking Megalomania motyla



Przemyślenia Eris

"Bądź najlepszą wersją siebie! " Phi! Też coś! Ja już jestem najlepszą wersją siebie braciszku! Jestem księżniczką i boginią chaosu! Będę królową nocy, która przewyższy samą Tytanie!

Jako śmiertelnik byłeś strasznym nieudacznikiem Pyrgusku, ale dobrze zawsze byłeś głuptasem jednak poświęciłeś się dla mnie, dlatego doceniając twoje cierpienia podejmę twoje wyzwanie. Pokażę ci jak należy to zrobić i ocalę tyle tych muszek owocówek z twojej klasy ile tylko zdołam! Pokaże ci jak prawdziwa księżniczka gwiazda i przyszła Królowa potrafi przekręcić gównianą sytuacje na własną korzyść mój ty uroczy rycerzyku!

Pokaż mi to całe zło, które obiecujesz! Przynajmniej znów masz jaja! Ja w zamian za to udowodnię, czego nauczyło mnie to całe cierpienie! Nie złamię mnie ta chora sytuacja zbiorę te twoje ludzkie zwierzaczki sprawię, że będziesz mnie kochać tak jak powinnieneś. Dam ci ich los w prezencie skoro tak polubiłeś te dzieciaki! Znaj łaskę szlachcianki!

Radujcie się albowiem Erynnis Tages powróciła i jest w łaskawym nastroju!

Cytat:
The history of the world, my love
(...)
Is those below serving those up above
(...)
How gratifying for once to know
That those above will serve those down below
Wpierw wypyta się tego chłopca, o Zielińskiego i upewni się że chłopaczyna przeżyje, potem odpoczynek oraz jedzenie dla ciała aby dopełnić umowy z Błękitką. Gdy to już załatwi trzeba będzie zdjąć klątwę... A właśnie czy jej Pyrgusek zostawił po sobie kartę Tarota ? - Zastanowiła się rozglądając.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-04-2021 o 15:08.
Brilchan jest offline