Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2021, 19:27   #1494
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 94 - 1940.VI.03; pn; ranek; Clermont - Ferrand

- No to mój post jest :> Co do terminu na tą turę to do północy w sb 04.17. Czyli cały tydzień roboczy na zmajstrowanie posta :>


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (1 autosuk)


mł.ag Birgit Schrötter 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy


- Oki, to przewinąłem nockę i początek kolejnego dnia. Poranek jest nawet w miare ciepły i słoneczny.

- Opisałem co się dzieje u Noemie i Franka no bo od Vi nie mam żadnych wieści z nową KP. Więc nie czułem się na siłach opisywać trzeciego agenta. Umownie przyjmijmy, że gdzieś tam był w okolicy. A rano Frank zabrał Noemie aby jej pokazać uniwerek gdzie pracuje Frederic Joliot. Jak Vi dośle KP to pomyślimy jak dołączyć nową postać


- Okey a co do sytuacji z rana. Jak dla Franka to poszło dość standardowo. Czyli rano dorożka zabrała Juliota z domu i zawiozła do uniwerku. I nic specjalnego się przy tym nie działo.

- W samym uniwerku pracują jeszcze Lew Kowarski i Hans Habel. Obaj od kilku lat są stałymi pracownikami Jolliotów chociaż żaden nie jest rodowitym Francuzem.

- Problem z obserwacją jest taki, że jest tylko dwóch agnetów a sam uniwerek no kawał budynku. A do tego z zewnątrz nie widać co się dzieje wewnątrz. Więc jakby się chciało mieć profesora bardziej na oku trzeba by coś na tą okazję wymyślić. Zwłaszcza jak coś więcej niż na jeden raz.

- I w tej turze bym chciał głównie wiedzieć co zamierzają zrobić w tej sytuacji agenci. Nawet przez resztę dnia albo i kolejny. Zwłaszcza jak zamierzają się zabrać za tą obserwację sławnych fizyków.

---


- I chyba tyle z mojej strony Jak są jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline