Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2021, 15:03   #516
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
nie wiem czy jest wola w narodzie, ale Roxy by poprosiła przy posiłku Ritę i Jamesa by ci kupili jej jedzenie
Wola jest. Może zróbmy tak, że James chwilowo odda nieco "żarciogambli" Roxy, a ta mu skombinuje listek tabletek?

Cytat:
M 3 teoretycznie powinno chodzić po ok 150 g
Łoo, panie złoty

0.45ACP kosztują 2X150%=3g. 120g za 40 sztuk.

Za sam automat po 50 gambli na łeb.
Za amunicję do niego kolejne 40.
PrzepięknieXD

Mój przydział w całości na te elementy osłony przeciwwodnej silnika, oraz części zapasowe do samochodów (o ile jakiekolwiek są. Mogą być z felerem, lub zepsute - spróbuję zrobić to samo co Rita czyli rozebrać i spożytkować to, co się da).

Cytat:
Właśnie odkryłam sposób na bogactwo
Ja też, ale póki co wolę nie wyłuszczać pomysłu. Musielibyśmy olać całą przygodę i wkurzyć MG, więc chyba słabo.

Czy Jenny sprzedaje jedzenie? Produkty, nie dania? Obstawiam, że sama nie zasuwa z motyką na pole i ma jakiegoś dostawcę.
 
__________________
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est

Ostatnio edytowane przez Asmodian : 14-04-2021 o 15:13.
Asmodian jest offline