Wątek: Mortal Kombat 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2021, 23:28   #87
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Fowler ruszył by zatrzymać Shang Tsunga. Niestety chciał zbyt szybko i zbyt dobrze, by mogło się udać. Rzutki poleciały między drzewa. Z wyjątkiem jednej. A ta niestety utkwiła w ramieniu czarownika, nie czyniąc mu większej szkody. Shang Tsung dokończył zaklęcie i skrzynie jedna po drugiej zapały się w portale. Czarownik i Kano znikli sekundę później.

Czarno ubrany Lin Kuei chyba środowo oberwał, bo otaczały go smużki dymu. Nagle przykłekł przed Raydenam i rzekł:
- Dziękuje lordzie Raydenie. Jestem Smoke,ocaliłeś mnie więc moje życie należy do ciebie.
- Wstań Smoke, po
trzebujemy takich wojowników jak ty. Dołącz do nas.
- Panie, muszę znaleźć Sub Zero, skoro Lin Kuei znaleźli mnie, jego także znajdą…
- Chwila
- wtrącił się John - Sub Zero nie żyje.
- Zginął jego starszy brat, Bi-Han. Zdolności do kriokinezy są u nich rodzinne…
- Mam przeczucie, że znajdziemy go na arenie. Zapewne poszuka Quan Chi by wyzwać jego czempiona
- odparł Rayden . Chodź tam ze mną. A wy, musicie zniszczyć broń, którą zabrał Shang Tsung. Zabrać ją mógł albo do Zbrojowni w podziemiach, albo do Mięsorodni. biorąc pod uwagę, że tu dobijał targów z kano, mógł chcieć to zachować z dala od oczu Shao Khana. Zbrojowni pilnują strażnicy, Mięsorodnie pilnują się same i nikt z własnej woli tam nie zagląda. Sami zdecydujcie.

Podziemia w Pałacu, są teraz gwarnym miejscem. W końcu odbicie Sonyi nie należało do najcichszych. Straży będzie tam w bród. Mięsorodnie są spokojniejszym miejscem. Ale jak już wylezie jakieś gówno, to nie wiadomo co to może być. Shang Tsung był dosyć kreatywnym typem. I raczej na pewno nie trafi się tam na straże, ludzkie straże....


Fowler 5/0
Kostnica
1A/0O

Dawno nie widziałem tak złego rzutu

 
Mike jest offline