Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2021, 10:29   #474
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Eberhard ułożył Teresę na wozie, który w tym czasie zorganizowali tajemniczy zbrojni. Nie udało im się w tak krótkiej chwili organizować skrzynki, dlatego zakołkowane ciało zostało upchane w beczce.

Francisca zorientowała się pierwsza. Za wiele wiedziała o działaniach logistycznych tego typu. Rycerze nie wieźli jej do siedziby inkwizycji, w której mogli być przed świtem. Oni szykowali się do drogi za dnia. Oceniając ich ekwipunek do dalekiej drogi.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline