Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2021, 12:12   #314
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację

Agnis uśmiechnął się na widok towarzyszy - Więc daliście się złapać? A ostrzegałem was... Cieszę się, że jesteście cali i żywi. Ash wypełniłem obietnice twoja... Babka? Ciotka? Przodki ni? Nieważne... Pochowana w poświęconej ziemi

Naprawdę cieszył się że nie poumierali czaromiot musiał być jego a pozostała dwójka może się przydać... Po za tym, polubił ich nawet, jeżeli byli irytujący.

- Phandalin to moje miasto! Mam tam mieć dom i z radością przepędzę kult smoka! Najlepiej sprawdzę się rażąc wrogów z odległości sądzę, że bardziej przydam się w walce z żywymi niż martwymi - Oznajmił, gdy Lord spytał się o plan.

- Co do tego Philacośtam, jeżeli będę miał chwilę w pobliżu tego kryształu to mogę się upewnić, że ten trupo smok nigdy nikomu nie sprawi już żadnych problemów - Dodał.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-04-2021 o 12:19.
Brilchan jest offline