Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2021, 12:31   #334
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ten moment kiedy możesz dodać prawie calą swoja kolejke na raz bo nie masz scn łączonych z innymi grami XD
- Urok docowania. Jak są tylko 2 strony to wystarczy 2 osoby do pisania scenki. No a jak jest więcej albo są ze sobą powiązane to jak w konwoju, prędkość wyznacza najwolniejszy.


@Wszyscy


- Przyznam, że mam mały ambaras z tym dniem. Bo po cichu planowałem tą turę zakończyć walkami na arenie. I zbór zrobić w swojej turze. No ale chyba widać jak to wygląda w doc. Gdzieniegdzie jest już prawie wieczór a gdzieniegdzie południa jeszcze nie ma. Trochę to się rozjechało. A mimo wszystko zbór na jakim powinna być większość BG to wolałbym rozpisać dokładniej czyli w swojej turze. Więc pytam się Was co proponujecię na tą okoliczność
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline