Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2021, 14:19   #373
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Karaluch szybko ogarnął wzrokiem pomieszczenie, nie zauważył żadnej broni, półnadzy mężczyźni wydawali się bezbronni jak małe dzieci. Nie wiedział co tu się wyrabia, na co ci pogrążeni w letargu ludzie czekają. Uznał, że i tak się tego raczej nie dowie, więc widząc, ze brama się zamyka wycofał się z powrotem na korytarz, do swoich towarzyszy.
- Trzynastu nagich mężczyzn, bez broni, pogrążeni w półśnie, chyba nawet nie zauważyli mojej obecności, a jeśli zauważyli to wzięli mnie za jednego za swoich - relacjonował druhom - Wygląda jakby na coś czekali i byli zupełnie obojętni co się dzieje dookoła nich. Możemy spróbować wejść, nie wydaje mi się, żeby nas zaatakowali. A jeśli spróbują, tak jak mówiłem, są bez broni i pancerzy, ich jedynym atutem jest przewaga liczebna. Możemy przemknąć obok nich i poszukać więzionych czarodziejów, albo zdjąć od razu dla świętego spokoju. Niech każdy wyrazi swoje zdanie, ja jestem za tym, choć ciężko w to uwierzyć, żeby nie przelewać krwi. W razie kłopotów, podejmiemy odpowiednie kroki, na razie spróbujmy z nimi pokojowo
 
Arthur Fleck jest offline